Hírek
2016. Június 27. 13:01, hétfő | Helyi
A vasúti aluljárót öntötte el a víz
A karcagi hivatásos tűzoltók szivattyút telepítettek
Szombaton és vasárnap csaknem ötven bejelentés érkezett a katasztrófavédelemhez, többségük műszajki mentés, jellemzően az esővíz okozta károk miatt. Főképp Karcagról és környékéről kértek segítséget, picékbe befolyó víz miatt, de nagyon sok esetben a tűzuoltók kiérekezésekor már lefolytak a vizes területek, és a szivattyúkkal nem lehetett beavatkozni.
Karcagon, a nagy esőzést követően a Püspökladányi úti vasúti aluljárót öntötte el a víz vasárnap délután. A karcagi hivatásos tűzoltók szivattyút telepítettek, és így kezdték meg a víz eltávolítását. Baleset nem történt, de a víz miatt kis időre járhatatlanná vált ez az útszakasz.
Három nagyméretű fa dőlt az útra Karcagon a Tilalmasi úton vasárnap hajnalban. A karcagi hivatásos tűzoltók láncfűrésszel és kézierővel távolították el az útakadályt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 13. 18:01, szombat | Helyi
KABÁTUJJAL TÜNTETTE EL A NYOMOKAT
Kabátujjal tüntette el a nyomokat maga után a tolvaj, aki az egyik kunszentmártoni áruház parkolójában kamionokat próbált kinyitni.
2025. December 13. 17:57, szombat | Helyi
ISMÉT ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ezúttal Tiszaföldváron, egy Darvas úti családi házban tett jó szolgálatot a készülék.
2025. December 13. 17:54, szombat | Helyi
MEGLŐTTEK EGY POSTÁST SZOLNOKON
A Szolnoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat egy 20 éves fiatalemberrel szemben, aki gumilövedékes játékfegyverrel okozott súlyos sérüléseket egy postásnak.
2025. December 12. 10:38, péntek | Helyi
Két generáció, egy szenvedély: A Mihalik-bajnokcsalád
Ismerjük meg Mihalik Mirát, a még csak tizenhét éves autóversenyzőt.
