Hírek
2017. Február 03. 17:54, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A Tisza jegén átkelő migránshoz hívtak mentőt a rendőrök
A magyar rendőrök a Tisza határfolyami részéről kórházba szállíttattak péntekre virradóra egy magát afgánnak valló férfit - erősítette meg az MTI információját a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Szabó Szilvia tájékoztatása szerint a férfi a folyó jegén kelt át a határon. A vizes ruhában lévő, átfagyott embert a rendőrök a folyóparton találták meg, és mentőt hívtak hozzá. Amíg a mentők megérkeztek, a migránst a rendőrautóba ültették.
A mentők a férfit kórházba szállították, a rendőrség száraz ruhát vitt neki - közölte a százados.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
2025. Október 29. 07:33, szerda | Belföld
Ukrajnaellenes szövetséget hozna létre Szlovákia, Csehország és Magyarország
Magyarország meg akarja erősíteni politikai szövetségeit Brüsszelben, és azon dolgozik, hogy Csehországgal és Szlovákiával összefogva szövetséget hozzon létre az Európai Unióban, hogy megállítsa Brüsszel ukránpolitikáját
