Hírek
2022. Június 08. 21:01, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
A LOPOTT RUHÁK BUKTATTÁK LE
A jászberényi rendőrök őrizetbe vettek egy 51 éves férfit, aki kétszer is betört ugyanabba a jászladányi családi házba.
Bejelentést tett a rendőrségen egy jászladányi lakos 2022. június 6-án este, hogy ismeretlen bement a házába és onnan több ruhaneműt tulajdonított el.
A sértett ezt követően összetalálkozott az utcán egyik ismerősével, akinél a nála lévő táskából a tőle ellopott nadrág lógott ki. Mikor kérdőre vonta a férfit, az elszaladt. A rendőrök előállították a Jászberényi Rendőrkapitányságra a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható jászladányi lakost. A nyomozók megállapították, hogy a jogsértő pár nappal korábban is bement a sértett házába, és akkor babaruhákat, valamint háztartási cikkeket vitt el. Továbbá, egy másik ingatlanba is megkísérelt bemenni, de akkor a ház riasztóberendezése megzavarta.
A hatóság a férfi őrizetbe vételéről határozott, és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. A Jászberényi Rendőrkapitányság lopás bűntett, lopás vétség, valamint lopás vétség kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 17:41, kedd | Helyi
Téli fénycsodák öt városban
Öt város, ahol télen is életre kelnek az ikonikus helyszínek
2025. December 13. 18:01, szombat | Helyi
KABÁTUJJAL TÜNTETTE EL A NYOMOKAT
Kabátujjal tüntette el a nyomokat maga után a tolvaj, aki az egyik kunszentmártoni áruház parkolójában kamionokat próbált kinyitni.
2025. December 13. 17:57, szombat | Helyi
ISMÉT ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ezúttal Tiszaföldváron, egy Darvas úti családi házban tett jó szolgálatot a készülék.
2025. December 13. 17:54, szombat | Helyi
MEGLŐTTEK EGY POSTÁST SZOLNOKON
A Szolnoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat egy 20 éves fiatalemberrel szemben, aki gumilövedékes játékfegyverrel okozott súlyos sérüléseket egy postásnak.
