Hírek
2023. Augusztus 17. 12:14, csütörtök |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Veszélyes anyagot szállító kamion balesetezett a 4-es főúton

Összeütközött egy személygépkocsi, valamint egy veszélyes anyagot szállító nyerges vontató csütörtökre virradó éjjel a 4-es számú főúton, Törökszentmiklós határában.
A baleset következtében mindkét jármű az árokban, a kerekein állt meg.
A törökszentmiklósi önkormányzati tűzoltók áramtalanították a gépkocsikat, majd láncfűrésszel megtisztították a járműszerelvény környezetét a növényzettől, hogy a kamionmentő kivontathassa az árokból. A katasztrófavédelmi mobil labor a helyszínen azonosította a szállított veszélyes anyagot, majd helyszíni szemlét folytatott le.
Veszélyes anyag nem került a környezetbe, mert a pótkocsi csak kismértékű károkat szenvedett.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi
SNICCERREL RABOLT
A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.
2025. Július 31. 09:11, csütörtök | Helyi
SZOLNOKI KÁBÍTÓSZERKERESKEDŐ ÉS TÁRSAI BUKTAK LE
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta három férfi letartóztatását.
2025. Július 31. 09:06, csütörtök | Helyi
ORSZÁGOS POLGÁRŐR NAP ABÁDSZALÓKON
Az Abádszalókon rendezett Országos Polgárőr Napon felszólaló Nagy István agrárminiszter elmondta, hogy „a polgárőrök ott vannak a legkisebb településen is, és a nyugalmat nyújtják az embereknek.
2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi
AUGUSZTUS 10-IG LÁTOGATHATÓ A KIÁLLÍTÁS
Festmények, fotók, grafikák is láthatók azon a népszerű kiállításon, amely a Berekfürdői Nemzetközi Nagykun Művésztelep 30 évét mutatja be a Rónai malomban. A tárlatot 2025. augusztus 10- ig lehet megtekinteni.