Hírek
2021. Május 17. 12:55, hétfő |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Újabb család életét mentette meg a szén-monoxid-érzékelő
Hibás volt a gázkonvektor.
Egy hibás gázkonvektor okozta a problémát.
Bejelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap délután a törökszentmiklósi Deák Ferenc út egyik családi házában. A lakók azonnal megkezdték a szellőztetést és elhagyták az épületet, így nem esett bajuk. A város önkormányzati tűzoltói visszakapcsolták a gázkészülékeket, majd műszeres mérésükkel szén-monoxid-koncentrációt mutattak ki, majd értesítették a gázszolgáltatót. Mint kiderült, az egyik konvektor égésterének nem megfelelő állapota idézte elő a jelenséget.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 08:20, péntek | Helyi
Fél év alatt négyszer rabolta ki kiskorú áldozatát
A Karcagi Járási Ügyészség folytatólagosan, felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 32 éves férfival szemben.
2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Helyi
Hellora érkezett a drog
A rokonok Kunmadarason terítették a kábítószert.
2026. Július 30. 10:34, csütörtök | Helyi
Négy autó volt érintett egy szolnoki balesetben.
Parkoló személygépkocsinak gurult neki egy autó szerda délután Szolnokon, a Lengyel légió utcában.
2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi
Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.
