Hírek
2021. Június 08. 10:38, kedd |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Szőnyegszállító furgon égett a 4-es főúton

Az autóban hat ember utazott.
Egy textilárut és szőnyegeket szállító furgon gyulladt ki hétfő délután a 4-es számú főúton, Törökszentmiklósnál. A tűz átterjedt az árokparti száraz fűre is. A szolnoki hivatásos és a törökszentmiklósi önkormányzati tűzoltók két hab- és egy vízsugárral, illetve kéziszerszámokkal fékezték meg a lángokat. A járműben négy felnőtt és két gyermek utazott, ők időben ki tudtak szállni.
Fotó: Törökszentmiklós ÖTP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 13:04, péntek | Helyi
Napokon belül itt a tiszavirágzás, ezeken a túrákon bárki a varázslat részese lehet
Nyár elején különleges természeti jelenségnek lehetünk szemtanúi a Tisza mentén: a Tiszavirágzás idején milliónyi kérész jelenik meg a folyó felszínén és kezdi meg látványos, rövid idejű nászát.
2025. Június 13. 06:34, péntek | Helyi
Szijjártó Péter: nagy csata várható az EU-s energiaügyi tanács ülésén, de a kormány nem fog engedni
2025. Június 13. 06:00, péntek | Helyi
ÖSSZEFOGTAK A VÁRMEGYE GAZDÁI
Adomány Parajdért. Több mint hárommillió forintot gyűjtöttek össze a vármegyei gazdák a bajba jutott parajdi sóbánya, illetve az erdélyi árvíz károsultjainak megsegítésére.
2025. Június 13. 06:00, péntek | Helyi
SZAKKÖRI RANDEVÚ
Iskolások, szülők, nagyszülők, rokonok, barátok előtt mutatták be legújabb előadásikat a városunkban működő színjátszókörök.