Hírek
2024. Május 15. 11:25, szerda | Helyi
Leégett egy garázs Kenderesen
Kigyulladt egy 60 négyzetméteres garázs szerdára virradó éjjel Kenderesen, a Vörösmarty úton.
A lángok átterjedtek a garázzsal egybeépített, 130 négyzetméteres családi ház tetőszerkezetére is. A karcagi és a mezőtúri hivatásos, valamint a kisújszállási önkormányzati tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett három vízsugárral avatkoztak be, közben roncsvágóval megbontották a lakóház lemezfedésű tetőhéjazatát, hogy az ép részeit megvédjék. A garázsban egy személyautó mellett kerékpárokat és szerszámokat tároltak, melyek megsemmisültek; illetve a helyiségben két gázpalack robbant fel. Az ingatlanban három ember lakik, egyiküket rokonoknál szállásolták el, a másik két lakó otthonában maradt.
Fotó: Karcag HTP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT
Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁLRENDŐRT FOGTAK
Egy magát rendőrnek kiadó férfi Zagyvarékason „igazoltatta” a sértettet és ellopta a tárcájában lévő pénzét.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁTCÍMKÉZTE A JÁTÉKOT-LEBUKOTT
A balmazújvárosi férfi egy közel 30 ezer forint értékű játékra egy 2 ezer forintos játékbaba vonalkódját ragasztotta, majd azt hitte megússza az elszámoltatást.
2026. Április 14. 15:43, kedd | Helyi
Idős áldozatát rabolta ki
Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.
