Hírek
2022. December 08. 10:01, csütörtök |
Helyi
Forrás: Katasztrófavédelem
Kigyulladt egy műhely Törökszentmiklóson
A lángok két autót is károsítottak.
Kigyulladt egy nyolcvan négyzetméteres, szendvicspanel szerkezetű műhely csütörtök reggel Törökszentmiklós Csokonai utcájában. A tűzoltók kiérkezése előtt a tulajdonos áramtalanított és egy gázpalackot kivitt az épületből, de egy hegesztéshez használt szén-dioxid palackhoz már nem fért hozzá. A műhelyben két gépkocsi volt, melyek károsodtak a tűz és a hő következtében.
A szolnoki hivatásos és a törökszentmiklósi önkormányzati tűzoltók két vízsugárral avatkoztak be, illetve további izzások után kutatva a szendvicspanel szerkezetet is megbontották. Az egységek kivitték az épületből a szén-dioxid palackot is, melyet nem ért hőhatás.
Fotó: Törökszentmiklós ÖTP
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 09:05, vasárnap | Helyi
Kirándulás Budapestre
Különleges kiránduláson a 10. évfolyam kereskedő és szakács tanulói 2025. október 16-án a 10. évfolyam kereskedő és szakács osztálya izgalmas és építő jellegű programon vett részt Budapesten.
2025. Október 26. 09:03, vasárnap | Helyi
Nyugdíjas találkozó a Varróban
Egy nyugdíjas találkozó mindig különleges alkalom – olyan pillanat, amikor a múlt emlékei és a jelen örömei találkoznak.
2025. Október 26. 08:59, vasárnap | Helyi
Kirándulás Aradra
A Rákóczi Szövetség Diákutaztatási Programjának keretében 2025. október 21-én iskolánk tanulói, oktatói Aradra a Csiky Gergely Főgimnáziumba látogattak el.
2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Helyi
Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök
A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.




