Hírek
2025. Január 28. 11:34, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Hivatal
Bojler égett egy martfűi lakásban
Egy elektromos vízmelegítő gyulladt ki kedd délelőtt Martfűn, egy Szolnoki úton található harmadik emeleti társasházi lakásban.
A tiszaföldvári önkormányzati tűzoltók légzésvédelem mellett áramtalanították a lakást és egy porral oltóval megfékezték a lángokat, ezt követően pedig leszerelték a falról a megégett berendezést. A ház harmadik és negyedik szintje füsttel telítődött, ezért az egység átszellőztette a lépcsőházat, valamint a negyedik emeletről két embert kísért le a rendőrség közreműködésével.
Fotó: Fábián Attila Nándor - Tiszaföldvár ÖTP
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 06:00, szombat | Helyi
90. SZÜLETÉSNAPJÁN KÖSZÖNTÖTTÉK
A Város nevében 90. születésnapján köszöntötte Barta Sándort Szepesi Tibor polgármester, Pánti Ildikó polgármesteri tanácsos, és Zsembeliné Kovács Mária anyakönyvvezető.
2025. November 01. 06:00, szombat | Helyi
NYÍLT NAP A SZENTANNAIBAN
A térség egyik legmagasabb színvonalú mezőgazdasági képzését biztosító Szentannai is nyílt napra várta a pályaválasztás előtt álló diákokat.
2025. November 01. 06:00, szombat | Helyi
MAGÁVAL VITTE A PIACON TALÁLT TELI KOSARAT
A Tiszafüredi Járási Ügyészség jogtalan elsajátítás vétsége miatt állította bíróság elé azt a 71 éves férfit, aki a piacon talált teli kosarat magával vitte.
2025. November 01. 06:00, szombat | Helyi
NYÍLT NAP A GIMIBEN
Do you speak idegen nyelv? Milyen fegyverekkel harcoltak a gladiátorok? Miért elengedhetetlen a parfümök ismeretéhez a kémia?
